T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Yunus Emre Ortaokulu

Veli - Öğretmen Görüşme Saatleri

Okulumuz öğrenci velilerinin öğretmenlerimizle görüşebilmesi için gün ve saatler belirlenmiştir. 

Okulumuz öğrenci velilerinin öğretmenlerimizle görüşebilmesi için gün ve saatler belirlenmiştir. Siz saygıdeğer velilerimizin bu saatlere uyarak öğretmenlerimizin zamanlarını etkili kullanmalarına yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.


VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

               

 

SIRA NO

ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME SAATİ

 

GÖRÜŞME YERİ

1

 

 

ORHAN USTAALİOĞLU

 

 

Din Kültürü ve Ahlak Bil.

 

ÇARŞAMBA  14:40-15:20

 

KÜTÜPHANE

2

 

ŞENAY ŞAHİN DİNÇER

 

Teknoloji ve Tasarım

ÇARŞAMBA  14:40-15:20

KÜTÜPHANE

3

 

MEHMET ÖZTÜRK

Beden Eğitimi

CUMA

10:30-11:10

KÜTÜPHANE

4

 

MUSTAFA ŞENSES

Beden Eğitimi

SALI

10:30-11:10

KÜTÜPHANE

5

 

Serkan YILMAZ

 

Beden Eğitimi

CUMA

10:30-11:10

KÜTÜPHANE

6

 

SAYİDE ARDIÇ KÜÇÜK

Fen Bilimleri

SALI

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

7

 

MUSA ATALAR

Fen Bilimleri

CUMA

09:30-10:10

KÜTÜPHANE

8

 

ALİ ATALAY

Fen Bilimleri

PERŞEMBE

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

9

 

İBRAHİM EROL

Fen Bilimleri

SALI

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

10

 

AYŞE ŞEN

Fen Bilimleri

ÇARŞAMBA

14:40-15:20

KÜTÜPHANE

11

 

MÜNİRE ÇALIK

 

Görsel Sanatlar

SALI

11:20-12:00

KÜTÜPHANE

12

 

ASLIHAN İNCE KÖSE

 

Görsel Sanatlar

SALI

10:30-11:10

KÜTÜPHANE

13

 

ÇİĞDEM KAZAZ

 

Görsel Sanatlar

CUMA

10:30-11:10

KÜTÜPHANE

14

 

HİLMİ KOÇHAN

Matematik

PERŞEMBE

13:50-14:30

KÜTÜPHANE

15

 

DURSUNALİ YILMAZ

Matematik

PAZARTESİ

14:40-15:20

KÜTÜPHANE

16

 

YUSUF ÇAKAR

Matematik

ÇARŞAMBA

14:40-15:20

KÜTÜPHANE

17

 

İSMAİL HAKKI ŞAHİN

Matematik

ÇARŞAMBA

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

18

 

AYŞE EKŞİ

Rehberlik

HAFTA İÇİ

HERGÜN

REHBERLİK SERVİSİ

19

 

MEHMET AĞZIKÜÇÜK

Müzik

PAZARTESİ

13:50-14:30

KÜTÜPHANE

20

 

ALEV KARADAVUT

Müzik

PAZARTESİ

11:20-12:00

KÜTÜPHANE

21

 

BEKİR CİNEMRE

Din Kültürü ve Ahlak Bil.

PAZARTESİ

09:30-10:10

KÜTÜPHANE

22

 

MELEK ADIŞEN

İngilizce

 

CUMA

08:40-09:20

 

 

KÜTÜPHANE

23

 

BÜŞRA GÜRSES

İngilizce

PERŞEMBE

11:20-12:00

KÜTÜPHANE

24

 

YUNUS EMRE TEZEL

İngilizce

ÇARŞAMBA

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

25

 

SEBAHAT YAYCİ

İngilizce

PAZARTESİ

09:30-10:10

KÜTÜPHANE

26

 

İLKNUR YURTKURAN

İngilizce

SALI

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

27

 

NİHAN BİLGİN DEMELİ

Sosyal Bilgiler

PERŞEMBE

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

28

 

ERDOĞAN ŞENTÜRK

Sosyal Bilgiler

SALI

13:50-14:30

KÜTÜPHANE

29

 

SERKAN İNCE

Sosyal Bilgiler

SALI

13:50-14:30

KÜTÜPHANE

30

 

ÖZKAN YAYLA

Bilişim Teknolojileri

ÇARŞAMBA

13:50-14:30

KÜTÜPHANE

31

 

VİLDAN BAŞAK

Bilişim Teknolojileri

PAZARTESİ

11:20-12:00

KÜTÜPHANE

32

 

İBRAHİM ÜNBAŞ

Türkçe

ÇARŞAMBA

14:40-15:20

KÜTÜPHANE

33

 

ELİF CABRİ

Türkçe

CUMA

13:00-13:40

KÜTÜPHANE

34

 

UĞUR ÇELİK

Türkçe

SALI

14:40-15:20

KÜTÜPHANE

35

 

YETER SONGÜL TURHAN

Türkçe

SALI

11:20-12:00

KÜTÜPHANE

36

 

SAADETTİN OKUYUCU

Türkçe

CUMA

13:50-14:30

KÜTÜPHANE

37

 

DİLEK ÖZTÜRK

 

Görsel Sanatlar

CUMA

11:20-12:00

KÜTÜPHANE

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 08.12.2016 - Güncelleme: 15.12.2016 10:27 - Görüntülenme: 322
  Beğen | 1  kişi beğendi